bizden haberler

BRC BAĞLANTI ELEMANLARI - EKOPAZAR / ATV

Bağlantı elemanları alanında 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Brc Bağlantı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti. firmamız, Genel Müdürümüz Bircan KÜÇÜK‘ün sunumu ile 16 Aralık 2018 tarihinde ATV‘de yayınlanan EKOPAZAR programına konuk oldu.

Firmamız bağlantı elemanları sektōründe yeni atılıma geçmiş bir kuruluş olmasına karşın 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yōnetim  ve üretim  kadrosuyla kısa sürede hizmet ve ürün kalitesini  İSO- 9001:2015 kalite belgesiyle tescillemiştir.

BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ

Firmamız BRC BAĞLANTIYaylı Rondela İmalatında Yatırımlarına Devam Ediyor ” sloganı ile sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

SUBCON TURKEY DERGİSİ

Firmamız BRC BAĞLANTIYaylı Rondela Üretimindeki Konumunu Güçlendiriyor ” sloganı ile sektördeki yenilikler ve  en son teknolojik gelişmelerle ilgili olarak yapılan yatırımların konu edildiği SUBCON TURKEY tarafından yapılan röportajımızı okuyabilirsiniz.

Pdf versiyonunu indirmek için tıklayabilirsiniz.

Her türlü ebat ve miktarda özel siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz.